tel. (41) 230 71 87  |  fax. (41) 230 71 88  |  e-mail. kontakt@wechsler.plO firmie

Wechsler Polska sp. z o.o. to projekt ludzi z pasją. Połączyła nas potrzeba stworzenia wyjątkowej na polskim rynku firmy doradczej, która potrafi sprostać Państwa oczekiwaniom, dając jednocześnie gwarancję rezultatu. Osiągamy ten cel podejmując z Państwem długofalową współpracę. Dzięki temu dobrze poznajemy specyfikę Państwa organizacji i możemy zaprojektować niezbędne działania dla osiągnięcia oczekiwanego efektu. Rękojmią właściwego zrozumienia Państwa potrzeb jest nasza wieloletnia praktyka menedżerska min. w mediach, turystyce, finansach, doradztwie podatkowym, logistyce, mediach, motoryzacji, ubezpieczeniach, spółkach paliwowowych, doradczych, medycznych, sprzedazowych i wielu innych.


Wszystko, co robimy, przeniknięte jest autentyczną pasją i zamiłowaniem. To dzięki temu współpraca z nami jest wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla naszych Klientów, jak i ich pracowników. Potrafimy połączyć trudną, niejednokrotnie, materię merytoryczną ze swobodnym i pełnym energii przekazem. Dzięki temu osiągamy zaangażowanie i motywację ze strony uczestników realizowanych przez nas szkoleń, coachingów i projektów doradczych.


Nasza synteza pasji i doświadczenia daje Państwu unikalne wsparcie w realizacji celów biznesowych i poczucie bezpieczeństwa wynikające z gwarancji rezultatu.


WECHSLER POLSKA. PASJA I DOŚWIADCZENIE.