tel. (41) 230 71 87  |  fax. (41) 230 71 88  |  e-mail. kontakt@wechsler.plPiotr Benedyk - trener Wechsler Polska

Trener i coach. Wszechstronny specjalista w zakresie kształcenia umiejętności menadżerskich i osobowych.

Specjalizuje się w szkoleniach dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu: kierowania zespołem, coachingu, prezentacji, obsługi klienta, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, budowania zespołu, motywowania.

Na podstawie tysięcy godzin szkoleń i setek godzin coachingu buduje swoje niepowtarzalne podejście do uczestników, dzięki czemu osoby pracujące z nim bardziej efektywnie wykorzystują swój potencjał.

Jest mentor coachem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Organizacja ta wspiera rozwój przedsiębiorczości w 35 krajach.

Swoje doświadczenie biznesowe zdobywa od 12 lat. Pracował z wieloma klientami w różnych branżach jak: informatyka, bankowość, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, doradztwo, medycyna, logistyka, przemysł paliwowy i gazowy, telekomunikacyjna, reklama, media, nieruchomości. Ukończył Uniwersytet Warszawski na wydziale psychologii oraz Akademię Muzyczną im F. Chopina w Warszawie. Posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community oraz certyfikat Extended Disc i CoachWise (ICF). Od siedmiu lat współpracuję z renomowaną firmą motoryzacyjną, jako sędzia certyfikacyjny sprzedawców i doradców serwisowych. Współpracuje także z radiem TOK FM i RDC jako ekspert od umiejętności miękkich. Jest autorem wielu artykułów o tematyce psychologicznej w wielu pismach branżowych i specjalistycznych.

Jest partnerem firmy Wechsler Polska oraz Deputy & Coach's Support Director w International Institute of Coaching (IIC)

Ma 43 lata. W wolnych chwilach gra na waltorni, akordeonie, pianinie i gitarze. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi i beztroskie prace w ogrodzie.

Więcej informacji można otrzymać na stronie:
www.benedyk.com.pl