tel. (41) 230 71 87  |  fax. (41) 230 71 88  |  e-mail. kontakt@wechsler.plKrzysztof Bajda - trener Wechsler Polska

Trener biznesu, coach i konsultant. Doświadczony autor licznych programów szkoleniowych i projektów wspierających wszechstronny rozwój firm i organizacji.

Jego główne obszary pracy zawodowej to: szkolenia z zakresu obsługa klienta, sprzedaży, negocjacji handlowych, budowania zespołu i współpracy w zespole; prezentacji handlowych i autoprezentacji; motywowania, zarządzania, mentoringu oraz coachingu (menedżerskego i life-coachingu). Zajmuje się także doradztwem w zakresie rozwoju pracowników w organizacji, tworzenia programów lojalnościowych, budowanie trwałych relacji z klientami, tworzenie standardów jakościowych w zakresie efektywności pracy, optymalizacji wyników pracy oraz tworzenie systemów motywacyjnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 21 lat między innymi we współpracy z renomowanymi firmami szkoleniowymi : Power Business Associates, GB Resources, Energy Training, Demos Polska. Jest absolwentem St Patrick’s College Irlandia. Posiada certyfikat International Coaching Federation.

Ma 52 lata. Jego hobby to motoryzacja i podróże po świecie w celu poznawania innych kultur i ciekawych miejsc. Bardzo lubi poznawać ciekawych ludzi, którzy mają jakąś życiową pasję. Poza tym lubi ciekawe towarzystwo, dobrą kuchnię i fotografowanie.