Baza usług rozwojowych

Jako Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego jesteśmy zweryfikowaną instytucją szkoleniową wpisaną do Bazy Usług Szkoleniowych prowadzoną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dzięki temu możemy realizować dla swoich Klientów usługi szkoleniowe i doradcze, dofinansowane ze środków publicznych.

Projekt „Kadry dla biznesu – dofinansowanie usług rozwojowych dla MMŚP”, daje możliwość mikro małym i średnim firmom uzyskania dofinansowania do szkoleń pracowników w wysokości do 60 000 zł.

Udział w projekcie pozwala na uzyskanie do 50 % zwrotu poniesionych kosztów szkoleń w przypadku średnich przedsiębiorstw i aż do 80% w przypadku mikro i małych firm.

Jeśli Państwa firma zalicza się do kategorii mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, proponujemy  profesjonalną pomoc w uzyskaniu dofinansowania do szkoleń pracowników.
Pracownik naszej placówki edukacyjnej, razem z Państwem, przygotuje komplet niezbędnych dokumentów, poprowadzi korespondencję oraz pomoże we wszelkich formalnościach związanych z udziałem w projekcie.

Dodatkowo dobierzemy właściwą tematykę i zorganizujemy odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb szkolenia, dzięki którym można podnieść nie tylko kompetencje personelu, ale również profesjonalizm firmy oraz uatrakcyjnić jej rynkowy wizerunek.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę  szkoleń, a oto niektóre z najbardziej popularnych:

Ø Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, skuteczna walka ze stresem w domu i w miejscu pracy – forma zdalna

Ø Skuteczne negocjacje i efektywne porozumiewanie się wzajemne w firmie oraz podczas kontaktu  z klientem – forma zdalna

Ø Współpraca z kluczowymi klientami w firmie – forma zdalna

Ø Motywacja w zespołach sprzedażowych – forma zdalna

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/dostawca-uslug/podglad?id=125800