Centrum egzaminacyjne

W ramach usługi prowadzimy kompleksowy proces walidacji (egzaminacyjni) oraz certyfikacji (potwierdzenia nabycia kwalifikacji) za pośrednictwem profesjonalnej platformy egzaminacyjnej, działającej w trybie on-line. Oferujemy przeprowadzenie zewnętrznego egzaminu, który ma na celu potwierdzenie kwalifikacji nabytych podczas kursu zawodowego, prowadzonego przez odrębnego organizatora. Dzięki temu zapewniona jest rozdzielność pomiędzy procesem szkoleniowym oraz egzaminacyjnym.

Rejestracja na Platformie umożliwia stworzenie indywidualnych pakietów egzaminacyjnych, dostosowanych do zakresu tematycznego danego kursu oraz przeprowadzanie egzaminu w trybie zdalnym. Dzięki zaawansowanym możliwościom, każdy klient może zaproponować obszar tematyczny z którego ma zostać przeprowadzony egzamin, co daje pewność, iż będzie w pełni dostosowany do potrzeb.

Organem prowadzącym Centrum Egzaminacyjne jest Niepubliczna Centrum Kształcenia Zawodowego WECHSLER, działające na podstawie przepisów Ustawy o Systemie Oświaty.

Więcej informacji o NCKZ WECHSLER znajdziesz na stronie www.certsystem.pl